بهترین تشک برای حمایت از شانه و کمر

بهترین تشک برای حمایت از شانه و کمر

بهترین تشک برای حمایت از شانه و کمر با پیشرفت در تکنولوژی، طراحی و مواد، بازار تشک ها را در قرن بیست و یکم به شدت گسترش داده است. وظیفه اصلی هر تشک فراهم کردن راحتی و تسکین درد است تا بدن شما بتواند استراحت کند و تجدید قوا کند. یک تشک خوب در جایی که مورد نیاز است.

بهترین تشک برای حمایت از شانه و کمر تشک های هستند که پشتیبانی کافی را فراهم می کند و در عین حال نقاط فشار را نیز از بین می برد. راحتی شانه ها، باسن و پشت در ایجاد خوابی آرام از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بهترین تشک هم برای حمایت و هم برای راحتی به نیاز شما بستگی دارد، زیرا هیچ نوع تشکی نمی تواند نیازهای همه را پوشش دهد.

رفع درد شانه

بهترین تشک برای حمایت از شانه و کمر
بهترین تشک برای حمایت از شانه و کمر

بیشتر افراد تمایل دارند در یکی از سه حالت بخوابند: به پهلو، به پشت یا روی شکم. اگرچه این غیر معمول است که تمام شب را فقط در یک موقعیت بمانید، ترجیح دادن یک موقعیت غیر معمول نیست.

افرادی که به پهلو می‌خوابند ممکن است نسبت به کسانی که زمان بیشتری را روی کمر یا شکم خود می‌گذرانند، مشکلات بیشتری را با درد شانه تجربه کنند. آکادمی جراحان ارتوپد آمریکا چهار علت شایع درد شانه را فهرست می کند: التهاب تاندون، بی ثباتی، آرتریت و شکستگی استخوان.

اگر از درد حاد یا مزمن شانه رنج می برید یا بیشتر وقت خود را به پهلو می خوابید، به تشکی با تکیه گاه محکم نیاز دارید که با بدن شما همخوانی داشته باشد تا شانه شما را بالشتک کند.

لاتکس طبیعی و مموری فوم به بدن منحرف می شود، نقاط فشار را کاهش می دهد و در عین حال حمایت نیز می کند و آنها را به انتخاب خوبی برای شانه تبدیل می کند.

درد پایین کمر

بهترین تشک برای حمایت از شانه و کمر
بهترین تشک برای حمایت از شانه و کمر

تشک های خیلی نرم می توانند مشکلات کمر را تشدید کنند. افتادگی ناشی از فشردگی مواد یک مشکل رایج است که باعث می‌شود قسمت پایین ستون فقرات در موقعیتی غیرطبیعی قرار بگیرد.

حمایت عامل مهمی در پیشگیری و کاهش کمردرد است تشک‌های فنر داخلی سنتی بالاترین امتیاز را برای ایجاد درد دارند و بیشترین مشکل را در افتادگی دارند. بسترهای آبی نیز از حمایت کافی برای ستون فقرات پایینی برخوردار نیستند.

مموری فوم پشتیبانی خوبی را فراهم می کند، اگرچه می تواند در طول زمان مشکلاتی را با افتادگی ایجاد کند. تشک های لاتکس پشتیبانی خوبی را ارائه می دهند، اما برخی از صاحبان آن شکایت دارند که بیش از حد سفت هستند. تخت‌های هوا بهترین امتیاز را برای ایجاد کمترین درد دارند،

استحکام و موقعیت های خواب

بهترین وضعیت خواب برای کسانی که درد شانه یا کمر دارند، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. تشک های متوسط تا سفت اغلب برای افرادی که پشت می خوابند بهترین کار را دارند. هنگامی که به پشت می خوابید، فشار به طور یکنواخت توزیع می شود.

کسانی که به پهلو می خوابند با تشک های متوسط تا نرم راحت تر هستند، زیرا به کاهش فشار روی باسن و شانه ها کمک می کند. معده‌خواب‌ها به استحکام متوسطی نیاز دارند تا از فشار بیش از حد به زانوها جلوگیری کنند.

اگر در عمق تشک فرو رفته باشید، نرمی بیش از حد می تواند تنفس را دشوار کند و همچنین ممکن است باعث گردن درد شود.

کلام آخر

قبل از مقایسه نام های تجاری، مزایا و معایب انواع تشک را مقایسه کنید. می‌توانید راحتی و پشتیبانی تشک‌های فنری داخلی را با افزودن روکش تشک، که در مواد مختلفی مانند مموری فوم، بستر پر، لاتکس، الیاف و پشم عرضه می‌شود، ارتقا دهید.

با این حال، این محصولات همچنین دارای مزایا و معایب هستند. تشک هایی که از نظر تسکین و حمایت از درد در رتبه بالایی قرار دارند، مانند تشک بادی یا فوم حافظه که روی یک تخت قابل تنظیم استفاده می شود، ممکن است به برخی بیماری ها مانند استئوآرتریت و تنگی نخاع کمک کند.

در نهایت، قبل از رفتن به نمایشگاه‌های تشک، درباره نظرات مشتریان درباره تشک‌های نام تجاری تحقیق کنید و خودتان آن ها را امتحان کنید. توصیه می‌کند که به مدت 15 دقیقه روی تشک دراز بکشید و موقعیت‌هایی را که بیشتر در آن می‌خوابید تغییر دهید تا سطح راحتی تشک مشخص شود.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

loading