از سامانه بتا قسطی خرید کنید

طرف قرارداد با بانک رفاه برای بازنشستگان عزیز

سامانه بتا یک پورتال آنلاین است که به منظور فراهم کردن فرصت‌های تسهیلات ویژه و فروش اقساطی کالا و خدمات برای مشتریان و فروشندگان تأسیس شده است. این سامانه به شما اجازه می‌دهد تا با ثبت‌نام در آن، به عنوان مشتری، از تسهیلات ویژه و فروش اقساطی کالا و خدمات بهره‌مند شوید. همچنین، با ثبت‌نام به عنوان فروشنده، می‌توانید در طرح فروش اقساطی کالا و خدمات شرکت کنید.

 

 برای استفاده از سامانه بتا، شما ابتدا باید در آن ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام، شما می‌توانید به صفحه تسهیلات ویژه و فروش اقساطی کالا و خدمات دسترسی پیدا کنید. در این صفحه، شما می‌توانید بین تسهیلات ویژه و فروش اقساطی کالا و خدمات مختلف انتخاب کنید و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین، در صورتی که به عنوان فروشنده در طرح فروش اقساطی کالا و خدمات شرکت می‌کنید، می‌توانید درخواست خود را برای شرکت در طرح ثبت کنید.

 

 در کل، سامانه بتا یک پلتفرم آنلاین است که به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی از تسهیلات ویژه و فروش اقساطی کالا و خدمات بهره‌مند شوید یا در طرح فروش اقساطی کالا و خدمات شرکت کنید. با استفاده از این سامانه، می‌توانید به سادگی و با کمترین هزینه‌ها به اهداف خود دست یابید.

خرید تشک قسطی
loading