بالش رویال

استفاده نمودن از بالش های طبی که به صورت کاملاً اصولی طراحی و تولید شده‌اند، سبب می‌شود که ستون فقرات در ناحیه گردن و سر در وضعیت مناسبی قرار بگیرد استفاده نمودن از این بالش‌ها برای درمان بیماری‌های مزمن مثل آرتروز گردن آسیب‌های ناشی از فعالیت ورزشی سردردها کاملا مناسب می باشد. بالش های رویال ویژگی‌های منحصر به فردی دارند و شما با استفاده از این نوع بالش ها می‌توانید مشکلات گردنی و خود را بهبود ببخشید. دوام و ماندگاری بالای بالش و تشک رویال سبب شده است که مشتریان زیادی خواهان چنین محصولات طبی باشند. نمایندگی تشک رویال توانست با تولید بالش های کاملاً استاندارد در تنوع و در سایزهای مختلف برای مصرف کنندگان فراهم نمایند تا بتوانند بهترین نوع بالش های طبی را از نمایندگی ما خریداری نمایند.

بالش طبی مموری فوم

به‌خوبی از سر و گردن شانه ها حمایت می‌کند و سر و گردن و ستون فقرات را در موقعیت ایده‌آل خود قرار می‌دهد. به طور کلی باعث عدم فشار و تنش در تک تک اعضای بدن می‌شود به همین دلیل است که بسیاری از مردم از این بالش ها برای کاهش علایم مشکلاتی مانند درد گردن و دیسک کمر و آرتروز التهاب مفاصل استفاده می کنند. اگر موقعیت خود را به هر نحوی تغییر دهید بالش به همان سمت یا موقعیت جدید شما سازگار خواهد شد. بنابراین مموری فوم (حافظه دار) تبدیل به یکی از بهترین متریال ها برای ساخت تشک و  بالش شده است. ماده‌ای است که می‌تواند به طور کلی مطابق با فرم بدن تغییر شکل دهد. برای مثال زمانی که بالش را زیر سر یا پاها قرار می‌دهید بسته به فرم بدنتان شکل گرفته و در نتیجه فشار از سوی بالش به بدن وارد نمی‌شود.

بالش پر قو رویال

بالش پرقو ، بالشی کاملاً نرم و راحت و همچنین مناسب افرادی است که به الیاف حساسیت دارند. پارچه رویه این بالش کاملاً نخی و ضد حساسیت می‌باشد و همچنین قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارد بالش پر دارای بسته بندی زیپ دار می‌باشد که به راحتی قابل حمل است. شرکت رویال این اطمینان را به شما می‌دهد که پس از شستشو به همان شکل اولیه قابل استفاده می‌باشد.

بالش طبی رویال

بالش های طبی معمولی از الیاف میکرو استفاده شده و قابلیت شستشو را دارند و بر اساس مرغوبیت الیاف آن‌ها متفاوت از بالش بسیار نرم و راحت محسوب می‌شود.

loading