چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم ؟

چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم ؟

چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم ؟ با توجه به اینکه تشک رویال یکی از برندهای معروف تشک درکشور ما ایران می باشد ،متاسفانه ازبرند تشک رویال در بازارجعلی آن هم به چشم می خورد .

 

به چه صورت تشکی واقعا طبی رویال را تهیه نمایید تا سلامتی خود و عزیزان مان به مخاطره می ندازیم .تشک های غیر استانداردی که طبی هم نمی باشد ،در بعضی ازمواقع افرادی که از آن استفاده می کنند.

سریع عوارض خود را نشان می دهد ولی متاسفانه در بعضی موارد به مرور زمان عوارض خود را نشان می دهد. در این مواقع سلامتی افراد را به مخاطره می اندازد و متحمل درد وهزینه های درمانی زیادی برای شخص می گرد.

تشک رویال اصل

چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم
چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم

مجموعه رویال ،با سال ها قدمت و کیفیت بالا توانسته جایگاه ویژه ای را در بین سایر کالاهای خواب کسب کند. این برند همگام با تکنولوژی روز دنیا راحتی و آسایش را برای شما عزیزان به ارمغان آورده است .

تشک رویال اصل در انواع تشک از جمله  هتلی ، بیمارستانی ،سایزهای نوزاد، کودک، نوجوان وتک نفره بزرگ سال و دو نفره و بالش و پد تشک با انواع سایزها تولید می شود. تمامی تشک های رویال زیپ دار هستند . که برای شستشو تشک و نشان دادن داخل تشک به مشتری برای اطمینان داشتن ازجنس و کیفیت کالا است.

چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم

آرم تشک رویال به شکل اسب است .که تداعی کننده ی قدرت، زیبایی همراه با کیفیت است.کیقیت تشک رویال اصل را می توان از نوع پارچه، استحکام و بسته بندی و نحوه دوخت تشخیص داد. پارچه های تشک رویال از الیاف طبیعی هستند وکه باعث حساسیت و آلرژی نمی شوند .

 چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم ؟

چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم
چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم

با توجه به اینکه تشک رویال اصل یکی از برندهای پر طرفدار درکشورمان محسوب می شود، متاسفانه در بازار تشک های تقلبی به این نام چشم میخورد .

با دقت به نکات زیر که مشخصات تشک رویال اصل است می توانید اصل بودن تشک رویال از تقلبی را تشخیص دهید.

 • تشک های رویال اصل طبی فنری از فنر های 2*2 فولادی استفاده شده و این فنرها گرما دیده هستند .اما در کارهای تقلبی از فنر 1*8 آلمینیمی استفاده شده که گرما دیده هم نیستند و مقاوم تشون بشدت پایین هست .

 

 •  درتشک های رویال اصل طبی مغزیه کار فوم سرد طبی هست، اما در کارهای تقلبی از یونولیت استفاده شده که بسیار شکننده است.

 

 •  دیگر تفاوت در ابرهای آن است ابرهای که در تشک های رویال اصل بکارفته از ابرهای ریباند با تراکم بالاهستند. ولی در کارهای تقلبی از ابرهای معمولی استفاده می شد .

 

 •  دیگر تفاوت درنمدی که بین مغزی و پارچه استفاده شده که در تشک رویال اصل ازنمد ترموبان باالیاف بالا استفاده شده است .

خرید یک تشک رویال اصل

چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم
چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم

خرید یک تشک ارجینال رویال نوعی اقدام مهم در مورد سلامتی کمر و به طور کلی بدن شما است. استفاده از تشک رویال خوب یکی از مهمترین اقداماتی است که می توانید برای اطمینان از خواب راحت و جلوگیری از کمر درد و ناراحتی عضلانی انجام دهید.

این برای سلامتی طولانی مدت بدن شما حیاتی است. این تشک راحتی دوگانه ای را ارائه می دهد ، یعنی. یک طرف نرم و یک طرف سخت برای راحتی تمام فصول.

چگونه تشک رویال اصلی بخریم؟

 • راحت ترین راه خرید تشک رویال اصل ،خرید از مراکز فروش تشک ها رویال که مورد تایید هستند .به نمایندگی تشک اصل رویال درنزدیکترین نقطه به منزل خود مراجعه نمایید. همچنین برای تسهیل در کا رخود می توانید غیر حضوری و یا خرید اینترنتی تشک اصلی رویال را بیدردسر خریداری نمایید.
باتوجه به مشغله در زندگی های امروزه شما می توانید به آدرس سایت تشک رویال بصورت اینترنتی و تلفنی تشک خود را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال شود .
چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم
چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم
 • خرید نکردن از فروشنده غیره رسمی و نیز می توانید با قیمت هادر سایت مقایسه کنید اگر ارزانتر از این بود باید شک کرد .
 • تشک ارجینال رویال دارای هلوگرام است .
 • تشک رویال اصل بارکد کالا را دارد .
 •  رویال اصل دارای سریال است ،که این سریال برای هریک از تشک های رویال متفاوت است .
 •  دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش در تشک رویال اصل.
 •  درروی محصولات رویال فقط اسم تشک رویال هک شده بدونه پسوند و پیشوند.
 • طرح ورنگ هر مدل از تشک رویال بسته به مدل ونوع آن درهمه سایزها باید با هم یکی باشد.مگر آنکه خود شما سفارشی تشک را از ما خریداری کنید .

چرا می توانید به ما اعتماد کنید؟

ما شخصا صدها تشک را آزمایش کردیم، آنها را برای طیف وسیعی از معیارهای عملکرد ارزیابی کردیم که میتواند بر تجربه
خواب شما تاثیر بگذارد. این معیارها عبارتند از دوام، تسکین فشار، کنترل دما، حمایت لبه، و سهولت حرکت. ما از این
ارزیابی ها برای تعیین سطح انتخاب شده برای هر دسته، استفاده کردیم.

مجموعه رویال

چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم

اگر به دنبال یک تشک هستید که در یک گروه عملکردی خاص برتری دارد. تیم ما صدها تشک دیگر را آزمایش کرده و روی آنها تحقیق کرده است تا لیستی از موارد برتررا تهیه کند. که اولویت شما یک تشک است که در شب خنک بماند و یا شما به دنبال تختی هستید که میتواند به تسکین درد کمر کمک کند.

انتخاب تشک رویال 

ما شما را با توصیه های خود تحت پوشش قرارداده ایم ،اگر یک تشک به صورت آنلاین خرید می کنید، ممکن است در چالش برای تصمیم گیری باشید .که کدام یک برای شما بهترین است.

گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد . همیشه آسان نیست که بدانیم کدام تشک ها عملکرد بهتری نسبت به وزن و سلامتی شما دارند .ما تحقیق و آزمایش بر روی هزاران تشک انجام دادیم واز آنها برای ساده سازی فرآیند برای شما استفاده کردیم.

تیم رویال متشکل از متخصصان تشک با تجربه ی بالا دارد .که مستقیما این تشک ها را مورد آزمایش قرار داده و سابقه کامل در ساختار، متریال و نوآوری ها دارد. برای ارزیابی این که چه تشک هایی احساس راحتی و خواب بهتری به شما میدهند و برای انواع مختلف سنین مناسب می باشد ما شما را راهنمایی می کنیم.

تاثیر تشک برخواب

چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم
چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم

خواب یکی از مهمترین جنبه های سالمت انسان است. بدون خواب با کیفیت، بدن ما قادر به التیام و بازسازی خود نیستنم. مغز ما برای پردازش احساسات و حافظه چالش می کند .یکی از بزرگترین عوامل ایجاد یک خواب خوب شبانه راحتی تشک شما است. محصولات دیگری نیز وجود دارند که می تواند تاثیر قابل توجهی برسلامت و شادی ما داشته باشد. بنابراین، مهم است که برای بهترین تشک ممکن سرمایه گذاری کنید و با توجه به دستورالعمل های متخصص های این مجموعه آن را جایگزین کنید.

 تاثیر قیمت  برتشک

بسیاری از مصرف کنندگان این تصورغلط را دارند که یک تشک با کیفیت بالا قیمت بالایی خواهد داشت. این امر ممکن است برای برخی مدل ها صادق باشد، اما تشک های مناسب بودجه نیز بطور گسترده در دسترس هستند.

این تشک ها علی رغم قیمت مقرون به صرفه بودن ،دارای مواد با کیفیت بالاو عملکرد قوی بسیاری ازهمتایان بسیار گران قیمت خود را ارائه میکنند.

چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم
انواع تشک رویال

نقش عوامل در قیمت تشک 

 1. عوامل متعددی در قیمت گذاری تشک نقش دارند. اینها شامل نوع تشک، مواد، اندازه و ویژگیهای خاص یا منحصر به فرد هستند.
 2. هزینه یک تشک همچنین از برند به برند متفاوت است. شرکت های تشک اینترنتی معمولا قیمت های پایین تر را در مقایسه با فروشگاه عرضه میکنند.
 3. برای راهنمای بهترین تشک مقرون به صرفه، ما تنها بر روی مدلها از نام های تجاری آنلاین تمرکز کردهایم.
 4. تیم تست ما انتخاب زیر را براساس فاکتورهایی مانند دوام مورد انتظار، کیفیت مواد، جزییات ساخت وساز منحصر به فرد و البته، قیمت مناسب انتخاب کرد.

چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم

کلام آخر

ما در این مقاله به بررسی چکونه تشک رویال اصل را تشخیص دهیم ؟برای خرید تشک رویال اصل سعی کنید از افرادی که مکانی یا دفتر فروش ندارند و به صورت دلال اقدام به فروش محصولات می کنند اجتناب کنید.

توصیه تشک رویال به شما خریداران عزیز .برای خرید تشک اصل از مراکز فروشی که قدمت فروش در یک مکان خاص را داران بدونه شک امتحان خود را پس داده اند.به فروشگاهی که هر سال جا عوض می کند  معولا زیاد قابل  اطمینان نیستند.

توجه: مجموعه رویال هیچ مسئولیتی نسبت به تشک های تقلبی ندارد و پاسخ گویی در رابطه با تشک های تقلبی را از محلی کهتشک ها را خریداری کرده اید بخواهید.

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

loading