باکس تشک رویال

باکس یا تخت با رویه پارچه نوعی از تخت است که به جای تخت یا سرویس خواب استفاده می‌شود. این تخت باکس ها با اسکلت فلزی و چوبی در بازار موجود هستند که شرکت رویال هر دو مدل را تولید می‌کند. در گذشته این تخت ها در هتل ها بیشتر کاربرد داشت ولی امروزه در منازل نیز به دلیل زیبایی و قیمت مناسب از آن بسیار استفاده می‌شود. شما می توانید در کنار خرید باکس، تاج نیز برای آن خریداری کنید تا جلوه زیباتری به اتاق خواب خود ببخشید. قیمت تاج باکس رویال را ببینید.

شرکت رویال هر دو نوع تخت با رویه پارچه را با اسکلت های چوبی و فلزی تولید می‌کند.  هر دو دارای پایه‌ های گردشی هستند که جابجایی آنها را راحت‌تر می‌کند. این دو تخت، با رویه پارچه سفید تولید می‌شود و کالای بسیار مناسب برای هتل‌ها، اقامت‌گاه‌های تفریحی و منازل می‌باشد.

تفاوت باکس اسکلت چوبی و فلزی در قیمت، وزن و دوام آنها است. باکس های چوبی ارزان تر، سنگین تر برای حمل و نقل هستند و نسبت به باکس های فلزی دوام کمتری دارند. باکس های فلزی کمی گرانتر هستند ولی دوام بسیار زیادی دارند به خصوص برای هتل ها که استهلاک بیشتری در سرویس های خواب خود دارند به علاوه باکس های فلزی برای جابه جایی سبک تر هستند و اگر قصد جابه جایی مرتب سرویس خواب خود را دارید باکس های فلزی گزینه بهتری هستند.

باکس تشک

باکس تشک رویال باکس های تشک یک محصول کاملاً جدید و کاربردی در اتاق خواب می باشد که ضمن نگهداری و مراقبت از تشک خریداری شده فضای کمتری را اشغال نموده تمامی باکس های رویال با قیمت های مناسب و کیفیت بالا تهیه و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می دهد از جمله مهمترین ویژگی هایی که باکسهای رویال دارد ظاهری کاملا شیک و مدرن داشته و همین امر سبب شده است که روز به روز بر تعداد طرفداران این محصول جدید و کاربردی افزوده بشود

این یک تکنولوژی کاملاً جدید در دو لید تخت خواب هایی با ظاهر شیک و مدرن می باشد که توانسته با ایجاد با کسی که در درون خود دارد کاملاً جاگیر و کاربردی به نظر بیاید تمامی محصولات ما که شامل باکس های تشک‌رویال بوده دارای ابعادی مناسب کیفیت و دوام کارایی بالا همراه با قیمت های مناسب برای مصرف کنندگان میباشد.

موسسات و هتل ها

هر موسسه یا هتلی برای میزبانی از مهمان خود از تشک هتلی یا باکس هتلی استاندارد و طبی استفاده می کند.

باکس تشک رویال
تشک رویال

شرکت رویال تولید کننده باکس هتلی

شرکت تشک رویال تولید کننده انواع تشک هتلی و باکس هتلی اصل و مرغوب را به همراه ارائه خدمات پس از فروش ارائه می نمایید.

loading