تشک مهمان

تشک مهمان رویال

از دسته تشک های زمینی است که اغلب در منازل برای مدتی کوتاه اقامت یک مهمان استفاده می شود و یا در ویلا برای زمانی که قرار است در یک بازه جمعیت بیشتری از ظرفیت های تخت خواب پذیرای مهمان ها باشیم.تشک رویال  براساس مواد پرکننده و پارچه به کار رفته در گذشته دسته بندی می شدند.اما امروز بسته بندی نیز یک معیار مهم برای انتخاب شده است زیرا هم برای فضای کم خانه های امروزی و هم حفظ بهداشت رختخواب ها بسته بندی ها اهمیت بیشتری پیدا کرده اند.علاوه بر اینها زیبایی تشک و بسته بندی آن برای کسانیکه برای جهیزیه خرید می کنند اولویت بیشتری دارد.

تشک مهمان

 

 جنس تشک مهمان

در نسل جدید تشک ها به جای الیاف پنبه، از الیاف های سبک تر نظیر اسفنج استفاده می شود که علاوه بر کاهش وزن، از ایجاد حساسیت نیز جلوگیری می کند

ویژگی های تشک مهمان

1 – قابلیت شست وشوی آسان.

2 – این نوع از تشک ها دارای قیمت مناسبی هستند و در مراکز توریستی و هتل ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

3 – تنوع بالا در مدل و طراحی.

4 – تشک مهمان قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف را دارد و دچار نم زدگی و پوسیدگی نمی شود، بنابراین در شرایط آب و هوایی مرطوب یک گزینه‌‌ی مناسب برای استفاده به شمار می رود.

5 – الیاف و مواد اولیه‌‌ی به کار رفته در این تشک ها به گونه ای است که جریان هوا به خوبی درون آنها صورت می گیرد، در نتیجه از نظر بهداشتی نیز یک انتخاب مناسب به شمار می روند.

هنگام خرید تشک مهمان به چه مواردی باید توجه کرد؟

اولین نکته توجه به مقدار هزینه‌ای است که قصد دارید صرف کنید. به هر حال باید برای خرید یک تشک با کیفیت هزینه کنید. مقدار هزینه تشک مهمان به نوع، اندازه و شرکت یا برند آن بستگی دارد. البته نیازی نیست خیلی هزینه کنید. اما سعی کنید از یک برند خوب مانند رویال خریداری کنید. همچنین به برچسب روی تشک توجه نمائید. این برچسب‌ها می‌توانند نماد کیفیت تشک باشند. به هر حال میزان هزینه‌ای که باید صرف کنید، مستقیما به کیفیت تشک بستگی دارد.

رنگ و طرح تشک مهمان

تا دلتان بخواهد در بازار کشورمان می توانید با تشک های مهمان در رنگ ها و طرح های مختلف روبرو شوید.

با این حال اما یادتان باشد که بهتر است این قبیل از تشک ها با دیگر محصولات خوابی شما چه به لحاظ طرحی و چه به لحاظ رنگی در تناسب باشد.

ایجاد یک هارمونی رنگی در هنگام پهن کردن و استفاده از این تشک ها در محل خواب مهمان نوعی احترام ناملموس به او تلقی می شود.

 

 

loading