انوع پد تشک رویال

در اینجا با 3 نوع از پارچه های پرکاربرد محافظ تشک آشنا می شوید :

محافظ تشک از جنس کتان ( پنبه ای )

پدهای تشک کتان به علت برخوردار بودن از ترکیبات ارگانیک به طور طبیعی ضدحساسیت هستند.

این پارچه فاقد هر گونه آفت کش یا ترکیب شیمیایی است و برای افرادی که پوست حساسسی دارند مناسب است.

محافظ تشک از جنس پلی استر

پلی استر پارچه ای مقاوم است که در بافت های متنوعی تولید می شود. این جنس به راحتی شسته می شود و دوام بالایی دارد و ارزان تر از جنس کتان است.

اگر چه این جنس به خنکی جنس هایی چون تنسل (Tencel) نیست ، اغلب با مواد دیگری ترکیب می شود تا محافظت و راحتی را به حداکثر ممکن برساند.

محافظ تشک ضد آب تنسل لیوسل

این پارچه به دلیل دارا بودن نوعی الیاف گیاهی معروف و مشهور است. پارچه تنسل لیوسل کاملا با محیط زیست سازگار است و به راحتی در طبیعت تجزیه می‌شود.

این نوع محافظ به دلیل دارا بودن منافذ زیاد برای عبور هوا، حساسیتی برای بدن ایجاد نمی‌کند. این محافظ تشک به دلیل دارا بودن لایه‌های زیاد ، رطوبتی را از خود انتقال نمی‌دهد و در آن باکتری‌های بدبو رشد نمی‌کنند.

به دلیل ساختار گیاهی و بافت نرم این محافظ، در بدن خارشی ایجاد نمی‌کند.

برای خرید محافط تشک و سایر محصولات رویال به وبسایت ما مراجعه نمایید.

پارچه مخملی
همان‌طور که می‌دانیم پارچه‌های مخملی بافت بسیار راحت و نرمی دارند.

به همین دلیل ممکن است افراد بسیاری محافظ تشکی را انتخاب کنند که از پارچه‌های مخملی ساخته شده باشند.

پارچه‌ های مخملی معمولا از بافت‌های بسیار متفاوتی ساخته می‌شوند. بسیاری از آن‌ها اصولا از جنس کتان ساخته می‌شوند. اما گفته می‌شود که در ساخت آن‌ها از الیاف مصنوعی مانند پلی استر هم استفاده می‌شود.

در واقع می‌توان چنین گفت که از لحاظ دوام و استحکام پارچه‌های مخملی بسیار بالا هستند و بسیار راحت شست و شو می‌شوند. یکی از ویژگی‌های بارز این پارچه‌ها ضد آب بودن آن‌هاست.

بدین معنا که بهترین پوشش و محافظ برای تشکتان به شمار می‌آید.

پارچه‌های مخملی معمولا بافت کشسانی دارند و بسیار قابل انعطاف هستند. علاوه بر استحکام بالای این پارچه‌ها، می‌توان به نرمی و لطافتشان هم اشاره کرد. اما این بدان معنا نیست که لطافت این نوع پارچه‌ها بتواند به پای بافت‌های پنبه‌ای برسد!

loading