لیست قیمت تشک رویال 1403
لیست قیمت تشک رویال 1403

دانلود لیست قیمت تشک رویال

آدرس کارخانه :

کرج ، جاده قزلحصار ، بعد از میثم 3 ، کوچه ی 2 / 3 ، پلاک 103

02634814922 – 02634818714 – 02634802499

شماره موبایل : 09124671828 – 09192666955

یکی از بهترین و پر طرفدار ترین انواع تشک ها، تشک رویال می باشد که در سراسر کشور طرفداران و مشتریان خاص خود را دارد و با توجه به مزیت های بسیار زیادی که برای این نوع تشک ذکر شده است، روز به روز بر تعداد مشتریان و طرفداران این برند تشک در کشور ایران افزوده می شود. خرید تشک رویال از فروشگاه تشک رویال، یکی از اصلی ترین راه های خرید این نوع تشک می باشد. فروشگاه هایی که در سطح کشور و استان های مختلف در زمینه ی فروش این نوع تشک فعالیت می کنند و به نوعی نمایندگی فروش این برند تشک در استان خود هستند، معمولا تعداد و انواع زیادی از این تشک ها را از کارخانه خریداری کرده و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود در استان های مختلف کشور قرار می دهند. بعلاوه بسیاری از افراد برای صرفه جویی در هزینه های خود، اقدام به خرید مستقیم از کارخانه می کنند. با توجه به این که قیمتی که کارخانه برای فروش تشک رویال در نظر می گیرد، بسیار پایین تر از قیمت این نوع تشک در بازار می باشد، لذا بسیاری از افراد ترجیح می دهند که این تشک را به طور مستقیم از کارخانه ی تولید تشک رویال خریداری کنند. بعلاوه یکی دیگر از دلایلی که باعث شده است تا ایرانیان به طور مستقیم از کارخانه این نوع تشک را سفارش داده و خریداری کنند، این است که تشکی که از طرف کارخانه به دست آن ها می رسد، معمولا تشک اصل بوده و از این بابت خیال مردم راحت می شود که تشک رویال اصل را خریداری کرده اند. لذا خرید تشک اصل یکی از مهم ترین دغدغه های ایرانیان می باشد زیرا به خواب خوب بسیار اهمیت می دهند و خواب آرام برای آن ها بسیار مهم می باشد. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با این نوع تشک آشنا کرده و درباره ی مزایایی که این نوع تشک دارد، توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. با ما همراه باشید.

خرید به قیمت عمده تشک رویال

همانطوری که در ابتدای این مقاله خدمت شما عزیزان عرض کردیم، بسیاری از فروشگاه هایی که در زمینه ی فروش انواع تشک و کالا های خواب فعالیت می کنند، اقدام به خرید عمده ی تشک رویال می کنند. خرید به قیمت عمده برای بسیاری از این فروشگاه ها بسیار سود آور می باشد و درآمد خوبی از این راه به دست می آورند.

تشک طبی رویال

یکی از زمینه های فعالیت شرکت تولید کننده ی تشک های رویال، فعالیت در زمینه ی تولید تشک های طبی می باشد. تشک های طبی حالت مناسب بدن برای خواب را فراهم می کنند. در هنگام خواب کمر و گردن انسان باید در حالت آرام و راحت قرار داشته باشند و قوس کمر در هنگام خواب حفظ شود تا مشکلات مربوط به کمر و ستون فقرات برای انسان پیش نیاید. لذا تشک طبی یکی از بهترین و مهم ترین کالا های خواب است که برای داشتن یک خواب آرام و راحت باید خریداری نمایید. تشک طبی رویال با توجه به این که در تولید آن از مواد اولیه ی بسیار با کیفیتی استفاده شده است، بسیار راحت بوده و در دراز مدت تغییری در حالت آن ایجاد نمی شود و فرورفتگی در آن به وجود نمی آید. لذا بسیاری از افراد به خرید تشک طبی رویال علاقه نشان می دهند.

مزیت های تشک رویال

در تولید تشک رویال از اسفنج هایی استفاده شده است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و لذا پس از بلند شدن از روی تشک پس از خواب، هیچ گونه فرورفتگی در آن به وجود نخواهد آمد. همچنین افرادی که از این نوع تشک استفاده می کنند، از بیماری ها و عوارض مختلف در زمینه ی کمر و ستون فقرات در امان هستند. با توجه به این که حالت ارگونومیک بدن در هنگام خواب بر روی این نوع تشک ها کاملا حفظ می شود و هیچ گونه دردی در ناحیه ی کمر و ستون فقرات برای فرد به وجود نمی آید، لذا محبوبیت این برند تشک در ایران روز به روز در حال افزایش می باشد.
فنر هایی که در تشک های فنری رویال مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا لرزش های زیادی نداشته و این موضوع باعث شده است تا میزان استفاده از این نوع تشک نیز روز به روز در حال افزایش باشد. با توجه به این که لرزش های زیاد فنر های تشک های فنری، می تواند به کمر و ستون فقرات آسیب بزند، لذا تشک فنری رویال که از لرزش های بسیار کم تری برخوردار است، هنگام خواب به کمر و ستون فقرات آسیبی وارد نمی کند.

قیمت تشک رویال یک نفره

تشک های رویال هم به صورت یک نفره و هم به صورت دو نفره تولید شده و روانه ی بازار این محصولات می شوند. هر کدام از انواع تشک های رویال، بسته به کیفیتی که دارند، و این که یک نفره یا دو نفره هستند، قیمت های مختلفی دارند. بدیهی است تشک های دو نفره نسبت به تشک های تک نفره از قیمت بالاتری برخوردار هستند. اما به هر حال قیمت تشک های رویال، نسبت به کیفیتی که دارند بسیار مناسب می باشد. البته خرید تشک رویال اصل سایت رسمی بسیار ارزان تر از جا های دیگر می باشد. با توجه به این که تشک های رویال بسیار راحت هستند، لذا تحت عنوان خوشخواب رویال نیز شناخته می شوند و در بسیاری از موارد تحت این عنوان به فروش می رسند.

loading