انواع تشک های رویال

انواع تشک های رویال

تشک رویال

تشک رویال با سابقه بیش از ۲۰ سال فعالیت در زمینه تولید انواع محصولات کالای خواب با رعایت کلیه استاندارد های تولید و گارانتی معتبر این امکان را برای شما فراهم می سازد تا با دانش و آگاهی کافی و نیز مشاوره رایگان کارشناسا ن مجرب تشک رویال بتوانید ،محصول مورد نظر خود را با کم ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری نمایید .

مواد اولیه داخل تشک رویال اصل

گروه تولیدی تشک رویال اصل با تهیه‌ی مواد اولیه با کیفیت و مرغوب ، دقت در دوخت پارچه و دور دوزی توسط تکنسین های با تجربه توانسته است رضایت بالای مشتریان خود را داشته باشد .
مواد اولیه به کار رفته در تشک شامل : فوم ،فنر ، نمد، اسفنج،موکت،پارچه،نوار ژاکارد می‌باشد.

هسته اصلی تشک فنر متصل یا فنر منفصل است که به صورت رشته های مارپیچ و در هم تنیده متناسب با ارتعاش ایجاد شده درجه نرمی و سفتیه تشک را مشخص می کنند.

انواع فنر در تشک رویال و تفاوت آنها چیست؟

انواع فنر در تشک رویال
انواع فنر در تشک رویال

فنرها در دو دسته متصل و منفصل طراحی تقسیم میشوند.

فنرهای منفصل:

به این صورت است که بونل های فنر به صورت جداگانه و داخل پاکت های اسپانباند طراحی شده و کنار هم چیده شده است.که این تکنولوژی باعث میشود که لرزش هنگام تکان خوردن حذف شود.

خاصیت دیگر که این سیستم فنربندی دارد این است که متناسب با رم نقاط مختلف بدن شکل میگیرد و بدن را در وضعیت عملکرد قرار میدهد.

فنرهای متصل :

فنرهای متصل که خود به دو دسته بونل 8 سانتی متری و5 سانتی متری تفکیک میشوند.
به این شکل که بونل ها به صورت بهم پیوسته داخل فریم طراحی شده اند.

در بونل های 8 سانتی متری فاصله بیشتر از بونل های 5 سانتی متری(فنرهای میکرو)است.

تمامی تشک های فنر متصل کارخانه رویال از فنرهای متصل میکرو یا همان بونل 5 سانتی متری تولید میشوند.

تفاوت بین تشک های طبی و طبی فنری چیست؟

تفاوت تشک طبی و طبی فنری
تفاوت تشک طبی و طبی فنری رویال

ساختار تشک های طبی و طبی فنری باهم متفاوت است به طوری که در ساختار تشک های طبی از فنر استفاده نمیشود و همین باعث میشود که از نظر ماهیتی سفت وسخت شوند .

مثلا اگر شما درجه سختی خواب بر روی زمین را 10 در نظر بگیرید تشک های طبی درجه سختی 9 را دارا میباشند.

درصورتی که تشک های فنری راحتی خواب را نیز به همراه دارند و بسته به تراکم اسفنج و ریباندی که داخل آنها به کار رفته درجه سفتی 50 تا70 درصد را دارند.یعنی از50 تا 30درصد راحتی خواب را فراهم میکنند.

 بشتر بدانید: تشک فنری بهتره یا طبی؟

ریباند چیست؟

 انواع تشک رویال
ریباند

ریباند اسفنج های سخت شده و بهم فشرده شده است با تراکم های نتفاوت مه مورد تایید پزشکان ارتوپد هستند و مزیت طبی بودن را به تشک میدهد.

مموری فوم چیست؟

 انواع تشک رویال

فوم هوشمندی است که با توجه به شکل بدن فرم میگیرد و ستون فقرات را پشتیانی میکند، وزن بدن را روی سطح تشک پخش و درجه حرارت بدن را تنظیم میکند و پس از برخاستن به حالت اولیه خود باز میگردد.

انواع تشک رویال اصل

انواع تشک رویال

 

تشک رویال درجهت دسته بندی مناسب و قابل فروش محصولات رویال به تقسیم بندی محصولات خود به مدل های مختلف کرده‌ایم از نظر ساختار :

1.تشک طبی
2.تشک فنری
3. تشک طبی فنری
4. تشک مموری فوم

انواع مدل ها تشک رویال اصل

وهمچنین تشک رویال اصل از نظر مدل انواع متنوع ای برای تمامی سلیقه ونیز در قیمت های مختلف و همچنین در سایز های مختلف مانند: 180 160 140 120 90 80 که کودک و نوجوان ،تک نفره و دونفره می باشد.

مدل های تشک رویال اصل عبارتند از:

1.  مدل فنری رامش:

تشک رویال مدل فنری رامش این مدل در دسته تشک های فنری قرار می گیرد. تشک فنری رامش با پارچه ژاکارد مخصوص تشک، بسیار نرم و لطیف و استفاده از تکنولوژی ناحیه بندی باعث ایجاد تفاوت فشار فنرها در نواحی مختلف تشک می‌شود.

به صورتی که با وزن بدن در این نواحی متناسب است و نیز با بهره‌گیری از یک لایه اسفنج فشرده این تشک را تبدیل به یک تشک طبی نرم نموده است .که موجب جلوگیری از بروز دیسک کمر و دیگر بیماری‌ها در ناحیه ستون فقرات می‌شود.

همچنین استفاده از لایه پلی استر ۲۰۰ گرمی ضد حساسیت، ضخامت ۲۱ سانتی متری و دارا بودن کپسول تخلیه هوا از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌باشد.

این نوع تشک دارای بهترین نوع مواد و متریال اولیه می‌باشد که استفاده از آن را برای مصرف کنندگان لذت بخش می‌کند.

تشک رویال مدل رامش به هیچ هنوان لرزش ندارد و برای افرادی که از درد کمر رنج می‌برند و یا اینکه کمرشان را مورد عمل جراحی قرار داده اند، بسیار مناسب می‌باشد.

2. مدل سوپرفنری آسوده:

تشک رویال مدل آسوده

 

تشک رویال مدل سوپرفنری آسوده این مدل در دسته تشک های طبی فنری قرار میگیرد و در محدوده تشک های نرم تا متوسط قرار دارد. از ماهیت این تشک ، طبی فنری می باشد که به افرادی که به تشک فنری علاقه دارند پیشنهاد می شود.

تحمل وزن این تشک برای هر نفر 60 الی 65 کیلو گرم است ، ارتفاع 1±24 و ضمانت 36 ماهه.پارچه ژاکاد مخصوص تشک ، ضد حساسیت و ضد تعریق.

3.تشک رویال مدل آسا :

تشک رویال مدل آسا این مدل در دسته تشک های طبی فنری قرار می گیرد. از نامگذاری براین تشک می توان دریافت که تشک طبی فنری آسا یک تشک کاملا راحت و با کیفیت محسوب می شود، که با یکبار تجربه در می یابیم که تشک طبی فنری تداعی کننده خواب بر روی یک سطح کاملا راحت ونرم است که خوابی مطمئن را به شما ارائه می دهد.

تحمل وزن این تشک برای هر نفر 80الی85 کیلو گرم است.در رابطه با پارچه این تشک باید گفت که تشک رویال درطراحی این تشک ازپارچه ای ضدحساسیت و آنتی باکتریال استفاده کرده است.

با توجه به تحقیقات کلیه کارشناسان رویال تشک های طبی فنری برای کسانی که میخواهند از یک تشک نرم و راحت استفاده کنند پیشنهاد خوبی است.

این تشک 84 ماه ضمانت مکتوب شرکت رویال را دارا می باشد و از آن مهمتر ارای تضمین صحت و اصالت و خدمات پس از فروش از جانب کارخان را دارد.

4. مدل طبی کامفورت:

تشک رویال مدل طبی کامفورت این مدل در دسته تشک های طبی قرار می گیرد از نامگذاری براین تشک می توان دریافت که تشک طبی کامفورت یک تشک کاملا طبی با ماهیت سفت می باشد که به کسانی که از مشکلات کمر،گردن،ستون فقرات رنج میبرند پیشنهاد می شود.

به افرادی که به هر دلیلی می بایست از تشک طبی استفاده کنند پیشنهاد می شود. ارتفاع 1±27 ، تحمل وزن برای هر نفر 85 الی 60 کیلو گرم.

پارچه گرد بافت مخصوص تشک ، ضد حساسیت و ضد تعریق ، ضمانت 84 ماهه.

5.مدل طبی و فنری آرامش:

تشک رویال مدل آرامش

 

تشک رویال مدل طبی و فنری آرامش این مدل در دسته تشک های طبی فنری قرار می گیرد. ماهیت تشک ، طبی فنری است ، در دو طرف تشک اسفنج به کار رفته ، تحمل وزن برای هر نفر 65 الی 70 کیلو گرم را دارد ، ارتفاع 1±24 و ضمانت 48 ماهه.

پارچه ژاکاد مخصوص تشک ، ضد حساسیت و ضد تعریق می باشد.این تشک مناسب مکان های کم مصرف،افرادسبک وزن گزینه مناسبی میباشد.

6. مدل طبی فنری لوتوس:

تشک رویال مدل لوتوس این مدل در دسته تشک های طبی فنری قرار می گیرد. تشک طبی فنری لوتوس با ساختاری متفاوت در طراحی و استفاده از فنرهای مولتی میکرو به افرادی که خواستار خواب بر روی تشک نرم و راحت با حداکثر تحمل وزن برای هر نفر 95الی100کیلوگرم پیشنهاد میشود در طراحی ای محصولی از پارچه های ضد حساسیت و ضد تعریق و آنتی باکتریال استفاده شده است.

7. مدل طبی فنری روژان:

تشک رویال مدل طبی و فنری روژان این مدل در دسته تشک های طبی فنری قرار می گیرد.ماهیت تشک ، طبی فنری می باشد.

در این تشک از فنر های متصل میکرو استفاده شده ، ارتفاع 1±24 ، تحمل وزن برای هر نفر 70 الی 75 کیلو گرم را دارد ، با ضمانت 56 ماهه.
پارچه ژاکاد مخصوص تشک ، ضد حساسیت و ضد تعریق.

8.مدل طبی و فنری پیر( Pier):

تشک رویال مدل پیر

 

تشک رویال مدل طبی و فنری پیر این مدل در دسته تشک های طبی فنری قرار می گیرد .تشک طبی فنری پیر با بهترین متلایر روز دنیا طراحی و تولید شده است که در آن از ریباند(اسفنج فشرده شده)نیز استفاده شده است.

که فوق العاده به باال بردن کیفیت و ماندگاری تشک کمک میکند و همچنین از بهترین پارچه جهت دیواره و رویه استفاده شده که ضد حساسیت و ضد تعرق میباشد.

سیستم فنر بندی آن به صورت مولتی میکرو است ارتفاع تشک فوق 32_+1 وزن پیشهادی برای استفاده از این تشک هر نفر 100 الی110

9.مدل طبی فنری آسمان :

تشک رویال مدل آسمان

 

تشک رویال مدل طبی و فنری آسمان این مدل در دسته تشک های طبی فنری قرار می گیرد .جزو تشک های طبی فنری می باشد که در تولید آن از فنر های متصل میکرو استفاده شده ، ارتفاع 1±26 ، تحمل
وزن برای هر نفر 75 الی 80 کیلو گرم ، پارچه کتان مخصوص تشک ، ضد حساسیت و ضد تعریق و ضمانت 72 ماهه.

10.مدل طبی رویال فوم:

تشک رویال مدل رویال فوم

 

تشک رویال مدل طبی فنری رویال فوم این مدل در دسته تشک های طبی فنری قرار می گیرد. این تشک طبی فنری می باشد که به افراد کهنسال یا به طور کلی به افرادی که به هر دلیلی باید از تشک های طبی استفاده نمایند ، پیشنهاد می شود.

ارتفاع 1±25 ، تحمل وزن برای هر نفر 75 الی 80 کیلو گرم است. پارچه کتان مخصوص تشک ، ضد حساسیت و ضد تعریق و ضمانت 60 ماهه.

11. مدل طبی و فنری آیسان:

تشک رویال مدل طبی فنری آیسان این مدل در دسته تشک های طبی فنری قرار می گیرد. ماهیت تشک ، طبی فنری می باشد که با این تشک می توانید از یک خواب راحت و خوب لذت ببرید.
در طراحی و تولید آن از فنر های متصل میکرو استفاده شده. ارتفاع 1±29 ، تحمل وزن برای هر نفر 95 الی 100 کیلو گرم ، پارچه کتان مخصوص تشک ، ضد حساسیت و ضد تعریق ، با ضمانت 96 ماهه.

12.مدل طبی بهتا:

تشک رویال مدل بهتا

 

تشک رویال مدل طبی بهتا این مدل در دسته تشک های طبی قرار می گیرد. ماهیت تشک کاملا طبی می باشد که در ساختار آن از ریباند استفاده شده و فنر ندارد.

مناسب افراد سالخورده ، افراد دارای نرمی استخوان ودیسک کمر ، مورد توصیه پزشکان اورتوپد ، این نوع تشک دارای سختی 90 درصد است.

یعنی 1 الی 2 سانت فرورفتگی دارد. ارتفاع 1+25 ، تحمل وزن برای هر نفر 90 الی 95 کیلو گرم ، پارچه کتان مخصوص تشک ضد حساسیت و ضد تعریق با ضمانت 110 ماهه.

13. مدل پاکت اسپرینگ:

پاکت اسپرینگ

 

تشک رویال مدل طبی فنری پاکت اسپرینگ این مدل در دسته تشک های طبی فنری قرار می گیرد. یک تشک طبی فنری می باشد که در ساختار آن از فنر های منفصل پاکتی ، ریباند و اسفنج استفاده شده که به افرادی که به کیفیت خواب و سلامت ستون فقرات خود اهمیت فراوان می دهند پیشنهاد می شود.
ارتفاع 1+32 تحمل وزن 115 الی 120 کیلو گرم پارچه گرد بافت مخصوص تشک ضد حساسیت و ضد تعریق و آنتی باکترال و ضمانت 132 ماهه.

14. مدل سوپر ارتوپدیک پلاس:

سوپر ارتوپدیک پلاس

 

تشک رویال مدل سوپر ارتوپدیک پلاس این مدل در دسته تشک های طبی قرار می گیرد. این تشک به علت رعایت استانداردهای طبی با استفاده از بهترین متریال های تشک ، جز تشکهای Back Supporter قرار گرفته و یکی از پیشنهادها و گزینه‌های مناسب برای افرادی است که از مشکلات ستون فقرات و دردهای عضلانی رنج می برند.

در ساخت این تشک از بهترین اسفنج های مرغوب اعم از ریباند ، اسفنج یورتان با دانستیه بالا و مموری فوم ، فوم هوشمند استفاده شده است تا این تشک تحمل وزن و دوام و طول عمر بالایی داشته باشد و از نظر زیبایی دارای طراحی بسیار زیبا و شکیل می باشد.

رویه تشک از جنس کتان بسیار با کیفیت است .تنفس هوا به خوبی در این نوع تشک پارچه در جریان است .

همچنین به دلیل تکنولوژی پارچه تک سلولی رطوبت را به خود جذب کرده و در زمانی که هوا خشک است رطوبت ذخیره شده را آزاد می کند و باعث شده همیشه دمای تشک مطبوع بماند. لازم به ذکر است که پارچه این تشک کاملاً بی بو ، ضد گرد و غبار ضد آلرژی و ضد باکتری است .

15.مدل پاکت اسپرینگ مموری دار:

پاکت اسپرینگ مموری دار
پاکت اسپرینگ مموری دار

 

تشک رویال مدل مموری فوم پاکت اسپرینگ مموری دار این مدل در دسته تشک های مموری فوم قرار می گیرد.

تشکی است که دارای یک لایه مموری فوم با خاصیت انعطاف پذیری بالا که ایجاد وضعیت طبی ویژه نموده و لذا از بروز دردهای مزمن در نواحی گردن،کمر،زانو و ستون فقرات جلوگیری کرده و در درمان این دردها نقش بسزایی دارد.

تشک پاکت اسپرینگ مموری دار با پارچه گرد بافت آلوئورا با دو سطح متفاوت که در سطح رویه نرم اما کاملا طبی و اوتوپدیک به دلیل داشتن 6سانتی متر فوم هوشمنداست .

که با قرارگیری وزن درجه حرارات بدن را تنظیم و ستون فقرات را در وضعیت عملکرد یعنی همان مقدار انحنایی که در حالت ایستاده در کمر وجود دارد قرار میدهد و در سطح دیگر با استفاده از یک لایه ریباند ضدحساسیت بستری نسبتا سفت را فراهم می کند.

16. مدل سوپر آویژ دبل پددار:

مدل سوپر آویژ دبل پددار

 

تشک رویال مدل مموری فوم سوپر آویژ دبل پددار این مدل در دسته تشک های مموری فوم قرار می گیرد.

سیستم فنربندی اینم حصول به صورت مولتی میکرو و پاکت اسپرینگ ۷ ناحیه ای می باشد ، این شیوه فنربندی در راحتی و کاهش درد عضلانی نقش بسزایی دارد قطر فنرها در نواحی مختلف : سر، سرشانه ،کمر ، باسن و غیره متفاوت بوده تا در هر شکل از بدن برای راحتی و پشتیبانی و محافظت بدن شود .

علاوه بر سیستم فنربندی داخل تشک که نرمی و راحتی را به ارمغان می آورد فوم استفاده شده در این تشک نیز این راحتی و آسایش را بیشتر خواهد کرد.

در این مدل از مموری فوم ویژه استفاده شده است مزیت بکارگیری از مموری فوم در این تشک تنها به راحتی آن خلاصه نمی‌شود .

این فوم به خوبی دمای بدن را تنظیم می‌کند و از تعویق هنگام خواب جلوگیری خواهد کرد ویژگی مهم مموری فوم شکل پذیری بر اساس حالت بدن در زمان خواب است ،سبب می شود که گودی های بدن پر شده و پس از بیداری دردی را در هیچ ناحیه ای احساس نخواهید کرد.

رویه تشک از جنس کتان بسیار با کیفیت است. تنفس هوا به خوبی در این نوع پارچه در جریان است .

همچنین به دلیل تکنولوژی پارچه تک سلولی ، رطوبت را به خود جذب کرده و در زمانی که هوا خشک است رطوبت ذخیره شده را آزاد می کند و باعث شده همیشه دمای تشک مطبوع بماند. لازم به ذکر است که پارچه این تشک کاملا بی بو ضد گرد و غبار ضد آلرژی و ضد باکتری است.

17. مدل پاکت اسپرینگ پد دار پلاس:

پاکت اسپرینگ پد دار پلاس

تشک رویال مدل مموری فوم پاکت اسپرینگ پد دار پلاس این مدل در دسته تشک های مموری فوم قرار می گیرد.

تشک پاکت اسپرینگ پد دار پلاس که به تازگی به تشک های مجموعه رویال اضافه شده است در رده فول ارتوپدیک قرار داشته .

این تشک با مواد اولیه با کیفیت بالا و همچنین پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می شود.

اگر به دنبال بهترین تشک برای خواب هستید باید بگوییم که تشک پاکت اسپرینگ پلاس برای همه افراد در هر سن و سال و با هر شرایط و ساختار بدنی مناسب خواهد بود.
مموری فومی که در داخل این تشک استفاده شده .

از ایجاد و انتقال فشار و درد در قسمت سرشانه ها ، کمر ، باسن ، ران یا ساق جلوگیری می کند و به شما کمک می کند بهترین حالت را در زمان خواب داشته باشید.

اهمیتی ندارد که به چه حالت بخوابید این فوم برای افرادی که عادت دارند به شکم بخوابند نیز بهترین حمایت فرم گیری را دارد .

رویه تشک از جنس کتان بسیار با کیفیت است . تنفس هوا به خوبی در این نوع پارچه در جریان است همچنین به دلیل تکنولوژی پارچه تک سلولی رطوبت را به خود جذب کرده و در زمانی که هوا خشک است رطوبت ذخیره شده را آزاد کند و باعث شده همیشه دمای تشک مطبوع بماند.

لازم به ذکر است که پارچه تشک کاملا بی بو ،ضد گرد و غبار ضد آلرژی و ضد باکتری است.

18.تشک هتلی رویال :

تشک هتلی
تشک هتلی

در هتل‌های گران قیمتو لوکس برای مشتریانی که برای اقامت این هتل‌ها را انتخاب کرده‌اند، برای تخت‌های خود تشک‌هایی را انتخاب می‌کنند .

که از الیاف، پارچه‌ها و فوم‌های با کیفیت تولید شده اند و هنگام خواب بر تشک احساس راحت داشته باشند.

علاوه بر این با توجه به کیفیت مواد به کار رفته شده در ساختار این تشک‌ ها و طراحی آن‌ ها باید به گونه‌ای باشد که عمر بیشتری جهت استفاده داشته باشند.

همچنین تشک هتلی رویال به دلیل مجهز بودن به فنرهای پاکتی مجزا که در حین استراحت از کمر محافظت می‌کند بهترین انتخاب جهت خرید یک تشک مرغوب می‌باشد.

19. تشک بیمارستانی رویال :

تشک بیمارستانی
تشک بیمارستانی

به طور کلی تشک های بیمارستانی که تشک های پزشکی نیز نامیده می شوند، به راحتی تشک های تخت خواب خانگی شما نیستند.
تشک های بیمارستانی با تشک هایی که در خانه استفاده می کنیم بسیار متفاوت است. آنها با در نظر گرفتن استحکام لبه ها ،ضخامت و همچنین نگرانی های ایمنی بیماران طراحی شده اند.
تشک بیمارستانی مناسب، معرفی انواع مختلف و راهنمای انتخاب تشک بیمارستانی ، که با نام های تشک طبی یا درمانی نیز شناخته می شود.

معمولا کمتر از 16 سانتیمتر ضخامت داشته و در دو شکل کلینیکی و خانگی برای آسایش و پشتیبانی از بیماران ارائه می گردد.
تشک بیمارستانی استاندارد را با دو معیار رفع فشار و آسایش بیمار مورد ارزیابی قرار می دهند. ضد آب ، ضد الکتریسیته ساکن ، ضد لک، ضد باکتری بودن دیگر ویژگی هایی است که آسایش بیشتری را برای بیمار و مراقب او فراهم خواهد آورد.

20.تشک مهمان رویال:

تشک مهمان

 

تشک مهمان رویال از دسته تشک های زمینی است که اغلب در منازل برای مدتی کوتاه اقامت یک مهمان استفاده می شود و یا در ویلا برای زمانی که قرار است در یک بازه جمعیت بیشتری از ظرفیت های تخت خواب پذیرای مهمان ها باشیم.

تشک رویال براساس مواد پرکننده و پارچه به کار رفته در گذشته دسته بندی می شدند.اما امروز بسته بندی نیز یک معیار مهم برای انتخاب شده است .

زیرا هم برای فضای کم خانه های امروزی و هم حفظ بهداشت رختخواب ها بسته بندی ها اهمیت بیشتری پیدا کرده اند.

علاوه بر اینها زیبایی تشک و بسته بندی آن برای کسانیکه برای جهیزیه خرید می کنند اولویت بیشتری دارد.

کلام آخر

ما در جهت دسته بندی مناسب تشک رویال اصل به تقسیم بندی محصولات خود به مدل های مختلف کرده‌ایم.

از نظر ساختار :

طبی ، فنری ، طبی فنری

از نظر کاربرد :

کودک و نوجوان ، تک نفره ، دو نفره همراه با تشک های هتلی ، تشک بیمارستانی 

از نظر مدل و انواع مختلف که عبارتند : از تشک رویال مدل لوتوس ، رویال فوم ، آرامش ،

پاکت اسپرینگ ،بهتا ،آسا ،آسوده ،آسمان ،رامش ، Pier،پاکت اسپرینگ پد دار پلاس ،

سوپر آویژ دبل پددار، پاکت اسپرینگ مموری دار،سوپر ارتوپدیک پلاس،تقسیم بندی می شوند.

مدلهای تشک رویال بر حسب سایز و هم نوع و متریال های تولیدی قیمت های متفاوتی دارند.

لازم است شما عزیزان با مطاله توضیحات در بالا درمورد هر مدل از تشک های رویال دقت و توجه کرده و سپس بهترین مدل را بر اساس نیاز خود خریداری نمایید.

لازم به ذکر است شمانیز می توانید ،از نظرات ،پیشنهادات و راهنمایی لازم کارشناس های برخط بهره مند شوید.این کارشناس ها تعلیم دیده اند،که بهترین و مناسب ترین اطلاعات مربوط نیاز مندی واقعی خود برسید .و با توجه به نیاز و بودجه خود اقدام به خرید تشک نمایند.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

loading